Adrese Vale

Adrese Vale hizmeti İstanbul’da en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelmektedir. 15 milyonu aşkın nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da Adrese Vale (Motorlu Vale Hizmeti) ulaştırma çözümlerinde hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Adrese Vale Hizmeti Nedir?

Oldukça kapsamlı bir hizmet olan İstanbul Adrese Vale Hizmeti (Motorlu Vale Hizmeti) şehir hayatının gereksinimleri göz önünde bulundurularak ortaya çıkmış ve geliştirilmiştir.

Adrese Vale aracılığıyla kendi aracınızın konforunda ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu hizmete en çok ihtiyaç duyabileceğiniz anlar şunlardır;

 • Her türlü organizasyona gidiş – dönüş transferlerinde
 • İş görüşmelerine giderken
 • Yurtdışından ya da şehir dışından misafirlerinizin karşılanması ve transferi gerektiğinde
 • Eğlence mekanlarından kendi aracınızla, güvenle eve dönüş transferi ihtiyacı doğduğunda
 • Akşam yemeği, parti gibi bireysel organizasyonlarınıza gidiş – dönüş transferlerinde
 • Evlilik teklifi, yıl dönümü gibi özel günlerde
 • Aracınızın servis bakımı ya da muayenesi geldiğinde
 • Tatil ya da iş seyahati gibi uzan yolculuklarınızda

Kısacası kendi aracınızla gerçekleştirmek istediğiniz tüm transferlerde özel şoför ya da günlük şoför hizmetinin ayrıcalıklarını çok daha ekonomik çözümlerle İstanbul Vale hizmeti üzerinden deneyimleyebilirsiniz.

Metropolde Vale İhtiyacı

Vale hizmeti metropolde yaşayan insanlarının hayatını kolaylaştıran bir hizmet olarak ön plana çıkmaktadır. İstanbul’un tüm dünyada bilinen yoğun trafiği, hareketli şehir yaşamı, otopark sıkıntısı, dar sokakları gibi birçok neden Adrese Vale ihtiyacının artmasına neden olmaktadır.

Adrese Vale Hizmetinin (Alo Vale Hizmetinin) size sunacağı avantajlar başlıca şu şekilde sıralanabilir;

 • VIP bir hizmeti uygun fiyatlarla almak
 • Trafik stresini yaşamamak
 • Ayrıcalıklı bir seyahati kendi aracınızın konforunda yaşamak
 • Park sorununu yaşamamak
 • Güvenle ve huzurla seyahat etmek
 • Varış noktasına tam zamanında ulaşmak
 • Zamandan tasarruf etmek
 • Saygın bir hizmet alarak prestijinize katkı sağlamak

İstanbul Trafiğinin Stresini Yaşamayın!

İstanbul’da direksiyon başına geçmek yoğun trafik nedeniyle çoğu zaman stresli bir yolculuk yaşanmasına neden olmaktadır. Trafikte geçirilen saatleri kendinize ayırmak istemez miydiniz? Son derece uygun fiyatlarla trafiğe harcadığınız vakitten tasarruf edebilmek tamamen sizin elinizde.

Siz arka koltukta işinizle ilgilenin ya da trafikte geçireceğiniz tüm zamanı kendinize ayırın. Deneyimli özel valeniz sizi istediğiniz adrese tam vaktinde ulaştıracaktır.

Otopark Artık Hiç Sorun Değil

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun bir yere gittiğinizde yaşayabileceğiniz en büyük problemlerden biri otopark bulmaktır. Bu durum size büyük bir zaman kaybı yaşatabilir. Ayrıca aracınızı park ettiğiniz yerin güvenli olup olmadığından şüphe duyabilirsiniz.

Adrese Vale İstanbul’un en büyük problemleri arasında bulunan otopark sorununu sizin için çözüyor. İstediğiniz adrese transferinizi güvenle gerçekleştirdikten sonra dönüş için aracınız istediğiniz an kapınızda hazır oluyor.

Eğlencenizi Ertelemek Zorunda Kalmayın!

Aracımı nereye park edeceğim? Alkol aldıktan sonra eve nasıl döneceğim? Aracım mekânın otoparkında mı kalacak? Bu sorular şehir hayatında bir eğlence mekanına gitmeden önce hepimizin keyfini kaçıran sorulardır.  Hizmetimiz bu sorunların hepsine bir arada üstelik oldukça ekonomik bir şekilde çözüm sunmaktadır.  Alkol aldığınız bir etkinlik sonrasında kendi aracınızla ve güvenle eve dönmek için bizi aramanız yeterlidir. Saatlik Şoför – Alo Vale – Motorlu Vale – Moto Vale Hizmeti İçin İletişime Geçiniz.

Sık Sorulan Sorular

Adrese Vale Hizmeti üzerine en çok merak edilen soruları sizler için yanıtlamak istedik.

Hangi Semtlerde Vale Hizmeti Sunuluyor?

İstanbul’da eğlence mekanlarının en yoğun olduğu semtler olan Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Arnavutköy, Tarabya, Kadıköy, Fenerbahçe gibi semtlerinden en uç semtler olarak kabul edilen Beylikdüzü, Pendik, Kurtköy’e kadar İstanbul’un her semtinden istediğiniz her saatte vale hizmeti sunulmaktadır.

Motorlu Vale hizmeti ücreti ne kadar?

Vale hizmetinde size özel çözümler ürettiğimiz için ücretlendirmelerde de farklılıklar oluşabilmektedir.  Bize telefonla ulaştığınızda müşteri temsilcilerimiz sizin için en avantajlı fiyat tekliflerini sunacaktır.